Çevreye Duyarlılık

Çevre Dostu Paketleme

Çevre dostu "doğal" ve "organik" cilt bakım ürünü seçerken bir diğer kritik öneme sahip konu paketlemedir. Paket malzemesi hangi içerikten yapılmıştır ve geri dönüşümlü müdür?

Ek olarak, üreticinin tercih ettiği kağıt türü, paketleme materyali, şişesi, kapağı ve taşıma kutusu nedir?

Kullanım sonrası dönüştürülebilir mi?

Çevre Dostu İş Uygulamaları

İnsanların varlığına ek olarak, yapılan her iş dünyayı direk olarak etkilemektedir. Bir şirketin insanları ve gezegeni direk olarak etkisini tüm yönleri ile değerlendirmek önemlidir.

Sorulması gereken ilk soru " ürünler nerede üretilmiştir?"

Eğer ürünler yaşadığınız ülkenin dışında üretildi ise, ürünün taşıma esnasında çevreyi nasıl etkilediği ile de ilgilenin. Ek olarak, üretimin gerçekleştiği ülke, üretimin çevre dostu tesislerde gerçekleşmesini gerekli görmekte midir?

Bazı ülkelerin çevre dostu üretimle ilgili kesin standartları varken, bazılarının yoktur. Gördüğünüz gibi, ürüne ek olarak, üretilen yer ve bu tesisin standartları da önemlidir.

Çevre Dostu Anlayış

Dermae dünyamızda kolektif gücün pozitif değişiklikler yapabileceğine olan inancıyla hareket etmektedir.

Dermae tüm ürünlerini, yenilenebilir, temiz ve rüzgardan elde edilen enerji kullanılan Güney Kaliforniya da üretmektedir. Paketlemede geri dönüşümlü materyalleri tercih eder. Çevre Dostu İş uygulamaların destekleyen Co-op America Business Network, çeşitli Hayvan dostu ve Çevre koruma programlarının üyesidir. Bunlara ek olarak, Paraguay topraklarını, yağmur ormanlarını ve insanlarını destekleyen Paraguay projesine satılan her üründen bir yüzde vererek destek olmaktadır.

DERMAE'Yİ SOSYAL MEDYA'DA TAKİP EDEBİLİRSİNİZ