DR. LİNDA'DAN MEKTUP

Merhaba,

Öncelikle kendime tanıtmama izin verin. Ben Dr Linda Miles, dermae nin kurucusu ve formülatörüyüm ama öncelikle bir şifacıyım. Doğal cilt bakım ürünleri ve holistik sağlık uygulamalarıyla geçen 30 senelik deneyimim boyunca en çok ilgilendiğim konu sizin sağlığınız ve

iyiliğiniz oldu, en iyi öğrendiğim şey ise, vücudun kendisini iyileştirmek için sahip olduğu inanılmaz kabiliyeti. Eğer kendimizi sağlıklı bir yaşam tarzı ile destekler ve kuvvetli doğal ürünler kullanırsak, bedenimizi dengeleyebilir ve istediğimiz sağlıklı, genç cilde sahip olabiliriz.

Kesinlikle inanıyorum ki, cildimiz iç sağlığımızın bir göstergesidir. Sağlıklı bir yaşam tarzı ve sağlıklı bir vücuda sahip olmadan ışıldayan ve güzel bir cilde sahip olamayız. Cildin ve vücudun sağlıklı kalmasına ve beslenmesine yardımcı olmak için, taze sebze ve meyvelerle dengelenmiş bir diyet, antioksidanlarca zengin takviyeler, günde en az 8 bardak su kullanımı, egzersiz, iyi bir akşam uykusu ve stresin en aza indirilmesini öneririm.

Sağlıklı bir vücut ve güzel bir cilt için, günlük olarak ne kadar toksinlere maruz kaldığınızın farkında olmakta önemlidir. Yiyecek ve içeceklerle şeker tüketimi, güneşte fazla kalmak, sigara içmek yada içilen yerde bulunmak ve stres vücutta çok fazla toksin üretimine sebep olur. Bu toksinler üretildiğinde yada vücut tarafından emildiğinde, vücut tarafından tolere edilmeye çalışılır. Serbest radikaller, leke, kırışıklık, ince çizgi gibi yaşlanma belirtilerinin oluşmasına destek olabildiği gibi cilt kanserini, enflamatuar hastalıklar, dejenaritf hastalıklar ve yaşlanma süreci gibi bir çok durumu da tetikleyebilir.

Antioksidanlar ise, serbest radikaller hücrelere zarar vermeden onları etkisiz hale getirmeye çalışan vücudun doğal koruma sistemidir. Alfa lipoik asit, E vitamini, C vitamini gibi yüzlerce antioksidan mevcuttur. Antioksidanlar sıklıkla sebzei meyve ve kuruyemişlerde bulunur. Her antioksidanın fonksiyounu farklı olmakla beraber,sinerjetik olarak hep beraber vücudu ve cildi sağlıklı tutmak için çalışırlar.

Cilt kandan gerekli besleyici içerikleri be antioksidanları alsa dahi, araştırmalar, topikal olarak uygulanan ürünlerin cildi korumak ve desteklemek için en hızlı yol olduğunu kanıtlamıştır. Antioksidanlarca zengin krem ve serumlarla cildi beslemek, ince çizgi, kırışıklık, enflamaston, cilt pürüzsüzlüğü ve elastikiyet gibi bir çok konuda yardımcıdır.

Dermae nin formülatörü ve doğal sağlık uzmanı olarak, sizin sağlığınız ve cildinizin sağlığı benim önceliğimdir. Dermae de, en efektif, yüksek kalite ürünlerle cildinize bakım yapmanıza yardımcı olururz. Cilt sağlığınız için etkili sonuçları alabilmeniz için, bilimsel araştırmalarla desteklenmiş, kuvvetli doğal içerikleri dikkatle karıştırıp en iyi ulaştırma sistemi ile ürünlerimizi yaratırız.

Tüm deneyim, bilgi ve araştırmalarım, cildinize fayda edecek ve besleyici, doğal formüllerle müşteri tatmini sağlayacak ürünleri sizlerle buluşturan bir firma yaratmaya kanal olmuştur. Doğal aktif içeriklerle zenginleştirilmiş ürünler kullanmak, cildinize etkili şekilde ulaştırılır ve cildiniz bundan önce hiç olmadığı kadar daha iyi ve sağlıklı görünür.

Saygılarımla

Linda Milles

DERMAE'Yİ SOSYAL MEDYA'DA TAKİP EDEBİLİRSİNİZ